Fußbodenheizung

Očekávejte od svého domova více – s podlahovým vytápěním

Tam, kde jsme doma, se nechceme nechat omezovat – ani v nápadech, ani v komfortu.

S podlahovým vytápění REHAU můžete od svého domova očekávat více.


Více komfortu, více místa, lepší kvalitu života

Podlahové vytápění REHAU vám otvírá svět nových možností. Očekávejte teplo, které cítíte, ale nevidíte. To vám dává více prostoru pro vlastní představy a individuální pohodu.


Užívejte si plnou flexibilitu

Vynakládáme mnoho času na to, abychom si svůj domov zařídili podle svého. Barvy, nábytek, dekorace – všechno má být přesně takové, jak si to představujeme. Proč bychom přitom měli dělat kompromisy?

Podlahové vytápění REHAU vám dává možnost nechat při zařizování vašim nápadům volný průběh. Žádná topná tělesa, která zabírají drahocenný prostor. Více místa pro vaše nápady.

Očekávejte od svého prostoru více:

Pro více volného času

Na podlahovém vytápění REHAU se neusazuje prach, nevyžaduje lakování a při úklidu nebrání přístupu do úzkých prostor.

Na všechny povrchy

Ať už jsou to dlaždice, parkety, koberec, nebo laminát – podlahové vytápění REHAU je v zásadě vhodné pro všechny druhy povrchů.

Pro novostavby i sanace

Systémy podlahového vytápění REHAU vás nadchnou svou nízkou instalační výškou a umožňují dovybavení podle individuálních požadavků.


Fußbodenheizung mit Wohlfühlfaktor

Vyšší faktor pohody – kdykoli a kdekoli

Přibližně 90 % času trávíme v uzavřených prostorách. Vhodná teplota určuje velkou část kvality našeho života. Proč se tedy zříkat pohody a komfortu?

Podlahové vytápění REHAU zajistí rovnoměrné rozložení tepla po celé místnosti. Na rozdíl od jednotlivých topných těles zahřívá místnost rovnoměrně, teplo se dostane všude a netvoří se studené nebo příliš teplé zóny. Očekávejte příjemné pokojové klima – kdekoli stojíte nebo sedíte.

Ještě více komfortu nabízí termostat NEA SMART 2.0, kterým můžete regulovat teplotu i online.

Zjistěte si více o regulaci teploty


Očekávejte více trvalé udržitelnosti

Kromě komfortu a flexibility šetří podlahové vytápění REHAU energii. To je dobré pro životní prostředí – a vám to šetří peníze. Pořízení není dražší než u běžných topných těles. Proč se tedy spokojit se standardním řešením, když existují řešení s lepší trvalou udržitelností za stejnou cenu?

Co se týče trvalé udržitelnosti, můžete ale od podlahového vytápění REHAU očekávat ještě více: Můžete je kombinovat s množstvím zdrojů obnovitelné energie, např. solární nebo geotermální energií. To je podporováno i finančně, např. dotačními projekty.


Až 20% úspora energie

 

Specializované podniky ve vaší blízkosti

Vyhledejte rychle a jednoduše kompetentní specializované podniky REHAU pro vaše podlahové vytápění.

Autorizovaní partneři

Icon_Dealfinder_14-5_light-grey - 75956

Engineering progress

Enhancing lives