Kontakt

Udfyld formularen og vi vender tilbage til dig hurtigst muligt. 
Se kontaktinformationer for norske forespørgsler nederst på siden.

Tak for din henvendelse. Vi vender tilbage til dig snarest.

Desværre er opstået en fejl. Prøv venligst igen senere.

An error occured, please try again later. (Form was not sent!)

Vedhæft

BYG


VVS

Ved bestillinger og spørgsmål:
ordervvs@rehau.com

VVS vest

Markedschef Simon Rytoft
simon.rytoft@rehau.com
Mobil: 31394213

VVS øst

Key Account Manager Jesper Parbst Andersen
jesper.andersen@rehau.com
Mobil: 61220748

VA

Markedschef Simon Rytoft
simon.rytoft@rehau.com
Mobil: 31394213

VVS og VA

Intern salgsassistent Camilla Nielsen
camilla.nielsen@rehau.com
Tlf.: 46773706

Intern salgsassistent Christina Hesselholt
christina.hesselholt@rehau.com
Tlf.: 46773705

Intern salgsassistent Saskia Garmendia
saskia.garmendia@rehau.com
Tfl.: 46773721

Salgsdirektør Michael Kristensen
michael.kristensen@rehau.com
Mobil: 31361814

INDUSTRI
 

Polymer hoses

Kundeansvarlig: Hodia Bakker
hodia.bakker@rehau.com
Tlf: +31332479934
Mobil:+31651136456

Silicone products

Kundeansvarlig: Ralph Holtrust
ralph.holtrust@rehau.com
Tlf: +31332479926
Mobil:+31646176345

Adresse:
REHAU N.V.
Databankweg 26A
Amersfoort 3821
HOLLAND 

Profiles:

Kundeansvarlig: Vincent Leon Castro
+4940733402223
vincent.leon.castro@rehau.com

Adresse:
REHAU AG + Co
Tempowerkring 1c
Hamburg 21079
Tyskland

Engineering progress

Enhancing lives