Kontakt

Udfyld formularen og vi vender tilbage til dig hurtigst muligt. 
Se kontaktinformationer for norske forespørgsler nederst på siden.

Tak for din henvendelse. Vi vender tilbage til dig snarest.

Desværre er opstået en fejl. Prøv venligst igen senere.

An error occured, please try again later. (Form securtiy alert! Form was not sent!!)

Vedhæft

Kontaktinfo. Norge:

Kontaktinfo. Industriprodukter:

BYGG


VVS og VA

Försäljningschef VVS: Claes Wiger
0704-13 88 21
claes.wiger@rehau.com

Vinduer

Henrik Andersen (FF Sales Manager)
henrik.andersen@rehau.com
Tlf: +45 46 77 37 14
Mobil: +45 4015 2877

Møbelkomponenter

Jonatan Elnegaard
Tlf.: +45 46 77 37 00
E-mail: jonatan.elnegaard@rehau.com


Besøgsadresse:

REHAU AS
Engebrets Vei 5
0275 Oslo
Norge

Postadresse:

REHAU AS
Postboks 250 Skøyen
0212 Oslo
Norge

INDUSTRI
 

Polymer hoses

Kundeansvarlig: Mr. Hodia Bakker
Telefon: +31332479934
Mobil:+31651136456
E-Mail: hodia.bakker@rehau.com

Silicone products

Kundeansvarlig: Mr Ralph Holtrust
Telefon: +31332479926
Mobil:+31646176345
E-Mail: ralph.holtrust@rehau.com

Adresse:
REHAU N.V.
Databankweg 26A
Amersfoort 3821
HOLLAND 

Profiles:

Kundeansvarlig: Vincent Leon Castro
+4940733402223
vincent.leon.castro@rehau.com

Adresse:
REHAU AG + Co
Tempowerkring 1c
Hamburg 21079
Tyskland

Engineering progress

Enhancing lives