Başarılı olmanızı sağlayacak farkı yaratıyoruz!

Fensterbau Frontale 2020'de sektöre yön verecek trendler için sunduğumuz çözümleri keşfedin.

2020 yılında pencere pazarı için ürünleri farklılaştırmak hiç olmadığı kadar önemli. REHAU'nun sunduğu yenilikçi ürün ve çözümleri kullanarak şirketinizi başarılı bir geleceğe taşıyın.

Pencerelerimiz hayatı daha iyi, daha güvenli ve daha akıllı hale getiriyor. İş ortaklarımızın satış hacmini kolaylıkla artırmasını sağlayan pencereler ve tamamlayıcı ürünler geliştiriyoruz.

Mart ayında Nürnberg’de gerçekleşecek Fensterbau Frontale’de, sizi pencere pazarının geleceğine götüreceğiz ve olağanüstü derecede yenilikçi çözümlerimizi sunacağız.

 
700-D161 - 68846


İŞLETMENİZİ büyütecek yenilikçi çözümler:

Daha büyük, daha iyi,
daha parlak … 

Artan taleplerin yarattığı baş ağrılarına son!

Größer, weiter, bunter,…


Sürdürülebilir ürünler

Üzerinde yaşayabileceğimiz tek bir gezegenimiz var. Tam da bu nedenle, kaynaklarımızı yönetirken daha sorumlu hareket etmemiz gerekiyor.

REHAU, insanlar ve çevre konusunda hassas bir sorumluluk duyuyor.

Nachhaltige Produkte

REHAU'nun çevre farkındalığı konusunda trendleri belirlemenize nasıl yardımcı olabileceğini göstereceğiz.

Akıllı çözümler

Akıllı ürünler gitgide günlük yaşamımızın farklı alanlarının ayrılmaz birer parçası haline geliyor. REHAU'nun pencerelere yönelik akıllı çözümleri sayesinde satışlarda ilk sırada yer almanıza yardımcı olabiliriz.

Smarte Lösungen

İlk kez 2018 - 2020 arasında sunulan bu yenilikler, daha fazla geliştirme ve yepyeni uygulama alanları getiriyor. İşletmeniz için bu büyüme segmentlerinin kapısını açın.

Dijital hizmetler

Gün geçtikçe diğer sektörler dijitalleşmenin, süreçlerinin kalitesini nasıl iyileştirdiğini gözler önüne seriyor. Pencere sektöründe de yeni bir şeyler denemenin zamanı geldi.

Digitale Services

Günlük işlerinizdeki süreçlerinizi optimize etmek ve kurulum alanında becerikli az kişi olması sorununun üstesinden gelmek için kullanabileceğiniz etkili yeni çözümler sunuyoruz.  Şu tarihi ajandanıza mutlaka not edin, iyi ki not etmişim diyeceksiniz:

18 - 21 Mart 2020
Nürnberg Fuar Merkezi
Salon 4A, Stant 123


Engineering progress

Enhancing lives