Kontakt

Har du konkreta frågor, eller söker du efter mer information om REHAU?
Vi hjälper dig gärna. Fyll i nedanstående formulär så återkommer vi till dig snarast möjligt.

Tack för din förfrågan, vi kommer att kontakta dig snarast möjligt.

Ett fel har tyvärr inträffat, försök igen senare.

An error occured, please try again later. (Form was not sent!)

Bilaga

Kontaktpersoner

BYGG


Vid beställning och frågor: ordervvs@rehau.com

VVS

Försäljningschef: Michael Kristensen
michael.kristensen@rehau.com
Tlf: +45 46 77 37 16
Mobil: +45 31 36 18 14
 

Innesäljare: Camilla Nielsen
019-20 64 00
+45 46 77 37 06 

Region Stockholm/Syd: Mario Sarrion
0704-13 88 12
mario.sarrion@rehau.com

Region Väst/Norrland/Syd: Mario Sarrion
0704 – 13 88 12
mario.sarrion@rehau.com

VA & Mark

Försäljningsansvarig VA: Patrik Öman
0704-13 16 80
patrik.oman@rehau.com

Innesäljare: Christina Hesselholt
019-20 64 00
+45 46 77 37 05


INDUSTRI
 

Polymer hoses

Kundansvarig: Mr. Hodia Bakker
Telefon: +31332479934
Mobil:+31651136456
E-Mail: hodia.bakker@rehau.com

Silicone products

Kundansvarig: Mr Ralph Holtrust
Telefon: +31332479926
Mobil:+31646176345
E-Mail: ralph.holtrust@rehau.com

Adress:
REHAU N.V.
Databankweg 26A
Amersfoort 3821
HOLLAND 

Profiles:

Kundansvarig: Vincent Leon Castro
+4940733402223
vincent.leon.castro@rehau.com

Adress:
REHAU AG + Co
Tempowerkring 1c
Hamburg 21079
Tyskland


Fönsterprofil


Försäljningschef Henrik Andersen henrik.andersen@rehau.com
Tlf: +45 46 77 37 14
Mobil: +45 4015 2877

Innesäljare Preben Nielsen
preben.nielsen@rehau.com
Tlf: +45 46 77 37 26

Innesäljare Saskia Garmendia
saskia.garmendia@rehau.com
Tlf: +45 46 77 37 21



MÖBELINDUSTRI

Avdelningschef: Stefan Otthén
0704-13 88 14
stefan.otthen@rehau.com

Innesäljare: Cary Rojas
019-20 64 31
cary.rojas@rehau.com


Engineering progress

Enhancing lives