Kontakt

Har du konkreta frågor, eller söker du efter mer information om REHAU?
Vi hjälper dig gärna. Fyll i nedanstående formulär så återkommer vi till dig snarast möjligt.

Tack för din förfrågan, vi kommer att kontakta dig snarast möjligt.

Ett fel har tyvärr inträffat, försök igen senare.

An error occured, please try again later. (Form securtiy alert! Form was not sent!!)

Bilaga

Kontaktpersoner

BYGG


VVS

Försäljningschef VVS: Claes Wiger
0704-13 88 21
claes.wiger@rehau.com

Vid beställning: ordervvs@rehau.com

Innesäljare: Camilla Nielsen
+45 46 77 37 06, +46 (0) 19-20 64 00
Vid beställning: ordervvs@rehau.com

Region Stockholm/Syd: Mario Sarrion
0704-13 88 12
mario.sarrion@rehau.com

Region Väst/Norrland/Syd: Camilla Kindahl
0704-13 88 22
camilla.kindahl@rehau.com

VA

Försäljningschef Norden: Claes Wiger
0704-13 88 21
claes.wiger@rehau.com

Försäljningsansvarig VA: Patrik Öman
0704-13 16 80
patrik.oman@rehau.com

Telekommunikation

Försäljningschef Norden: Claes Wiger
0704-13 88 21
claes.wiger@rehau.com

Försäljningsansvarig Telekommunikation: Patrik Öman
0704-13 16 80
patrik.oman@rehau.com


INDUSTRI
 

Polymer hoses

Kundansvarig: Mr. Hodia Bakker
Telefon: +31332479934
Mobil:+31651136456
E-Mail: hodia.bakker@rehau.com

Silicone products

Kundansvarig: Mr Ralph Holtrust
Telefon: +31332479926
Mobil:+31646176345
E-Mail: ralph.holtrust@rehau.com

Adress:
REHAU N.V.
Databankweg 26A
Amersfoort 3821
HOLLAND 

Profiles:

Kundansvarig: Vincent Leon Castro
+4940733402223
vincent.leon.castro@rehau.com

Adress:
REHAU AG + Co
Tempowerkring 1c
Hamburg 21079
Tyskland


Fönsterprofil


Henrik Andersen (FF Sales Manager)
henrik.andersen@rehau.com
Tlf: +45 46 77 37 14
Mobil: +45 4015 2877

Preben Nielsen (FF Internal Sales Support)
preben.nielsen@rehau.com
Tlf: +45 46 77 37 26

Saskia Garmendia (FF Internal Sales Support)
saskia.garmendia@rehau.com
Tlf: +45 46 77 37 21



MÖBELINDUSTRI

Avdelningschef: Stefan Otthén
0704-13 88 14
stefan.otthen@rehau.com

Innesäljare: Cary Rojas
+46 19 20 64 31
cary.rojas@rehau.com


FÖRVALTNING

VD: Martin Heisterberg
+45 46 77 37 20
martin.heisterberg@rehau.com


EKONOMI

Ekonomichef: Henrik Korsgaard
+45 46 77 37 29
henrik.korsgaard@rehau.com


Engineering progress

Enhancing lives