Kontakt

Har du konkreta frågor, eller söker du efter mer information om REHAU?
Vi hjälper dig gärna. Fyll i nedanstående formulär så återkommer vi till dig snarast möjligt.

Tack för din förfrågan, vi kommer att kontakta dig snarast möjligt.

Ett fel har tyvärr inträffat, försök igen senare.

An error occured, please try again later. (Form was not sent!)

Bilaga

Kontaktpersoner

BYGG

Vid beställning och frågor
ordervvs@rehau.com

VVS

Projektsäljare
Philip Szmidt
philip.szmidt@rehau.com
Sverige Vest
Mobil: 0704138822

Innesäljare
Camilla Nielsen
camilla.nielsen@rehau.com
Tlf.: 0704138811

Region Stockholm/Syd
Michael Kristensen
michael.kristensen@rehau.com
Tlf.: +4546773716
Mobil: +4531361814

Region Väst/Norrland/Syd
Michael Kristensen
michael.kristensen@rehau.com
Tlf.: +4546773716
Mobil: +4531361814

VA & Mark

Projektsäljare
Jesper Svensson
jesper.svensson@rehau.com
Mobil: 0704131680

Innesäljare
Christina Hesselholt
christina.hesselholt@rehau.com
Tlf: 019206400


INDUSTRI

Polymer hoses

Kundansvarig
Hodia Bakker
hodia.bakker@rehau.com
Tlf.: +31332479934
Mobil:+3165113645

Silicone products

Kundansvarig
Ralph Holtrust
ralph.holtrust@rehau.com
Tlf.: +31332479926
Mobil: +31646176345

Adress:
REHAU N.V.
Databankweg 26A
Amersfoort 3821
HOLLAND 

Profiles:

Kundansvarig
Vincent Leon Castro
vincent.leon.castro@rehau.com
+4940733402223

Adress:
REHAU AG + Co
Tempowerkring 1c
Hamburg 21079
Tyskland


FÖNSTERPROFIL

Försäljningschef
Henrik Andersen henrik.andersen@rehau.com
Tlf.: +4546773714
Mobil: +4540152877

Innesäljare
Preben Nielsen
preben.nielsen@rehau.com
Tlf: +4546773726

Innesäljare
Saskia Garmendia
saskia.garmendia@rehau.com
Tlf: +4546773721


MÖBELINDUSTRI

Avdelningschef
Stefan Otthén
stefan.otthen@rehau.com
Tlf.: 0704138814

Innesäljare
Cary Rojas
cary.rojas@rehau.com
Tlf.: 019206431

Engineering progress

Enhancing lives