Kontakt

Kontaktpersoner


VA

Projektsäljare
Jesper Svensson
jesper.svensson@rehau.com
Mobil: +46 704131680

Intern försäljningskoordinator
Christina Hesselholt
ordervvs@rehau.com
Tlf.: 019206400

VVS

Sverige Väst
Projektsäljare
Philip Szmidt
philip.szmidt@rehau.com
Mobil: +46 704138822

Sverige Öst/Stockholm
Projektsäljare
Leif Löwenborg
leif.lowenborg@rehau.com
Mobil: +46 704138812

Intern försäljningskoordinator
Camilla Nielsen
ordervvs@rehau.com
Tlf.: 019206400

FÖNSTERPROFIL

Försäljningschef
Martin Heisterberg
martin.heisterberg@rehau.com
Tlf.: +4546773700

Innesäljare
Preben Nielsen
preben.nielsen@rehau.com
Tlf.: +4546773726

MÖBELINDUSTRI

Projektsäljare
Stefan Otthen
stefan.otthen@rehau.com
mobil: 0704138814

Innesäljare
Cary Rojas
cary.rojas@rehau.com
Tlf.: +4546773711

Har du konkreta frågor, eller söker du efter mer information om REHAU?
Vi hjälper dig gärna. Fyll i nedanstående formulär så återkommer vi till dig snarast möjligt.

Tack för din förfrågan, vi kommer att kontakta dig snarast möjligt.

Ett fel har tyvärr inträffat, försök igen senare.

An error occured, please try again later. (Form was not sent!)

Bilaga

Engineering progress

Enhancing lives