Kontakt

Udfyld formularen og vi vender tilbage til dig hurtigst muligt. 
Se kontaktinformationer for norske forespørgsler nederst på siden.

Tak for din henvendelse. Vi vender tilbage til dig snarest.

Desværre er opstået en fejl. Prøv venligst igen senere.

An error occured, please try again later. (Form was not sent!)

Vedhæft

BYGG


VVS og VA

For bestillinger og spørsmål:
ordervvs@rehau.com

Markedschef Simon Rytoft
simon.rytoft@rehau.com
Mobil: +4531394213

Intern salgsassistent Christina Hesselholt
christina.hesselholt@rehau.com
Tlf: +4619206400/+4546773705

Salgsdirektør Michael Kristensen
michael.kristensen@rehau.com
Tlf: +4546773716
Mobil: +4531361814

Vinduer

FF Sales Manager Henrik Andersen
henrik.andersen@rehau.com
Tlf: +4546773714
Mobil: +4540152877

Møbelkomponenter

Jonatan Elnegaard
jonatan.elnegaard@rehau.com
Tlf: +4546773700


Besøgsadresse:

REHAU AS
Engebrets Vei 5
0275 Oslo
Norge

Postadresse:

REHAU AS
Postboks 250 Skøyen
0212 Oslo
Norge

INDUSTRI
 

Polymer hoses

Kundeansvarlig: Hodia Bakker
hodia.bakker@rehau.com
Tlf: +31332479934
Mobil:+31651136456

Silicone products

Kundeansvarlig: Ralph Holtrust
ralph.holtrust@rehau.com
Tlf: +31332479926
Mobil:+31646176345

Adresse:
REHAU N.V.
Databankweg 26A
Amersfoort 3821
HOLLAND 

Profiles:

Kundeansvarlig: Vincent Leon Castro
+4940733402223
vincent.leon.castro@rehau.com

Adresse:
REHAU AG + Co
Tempowerkring 1c
Hamburg 21079
Tyskland

Engineering progress

Enhancing lives